Bim 14 Aralık 2018 Kataloğu Aktüel Ürünleri

 

Bim 14 Aralık 2018 Aktüel ürünleri
sizler için hazırladık.

Bim mağazalarının toptan fiyatına perakende satış vizyonuyla yola çıktığı mağaza zincirlerinde haftalık olarak düzenlediği size özel indirimleri kaçırmayın.Bim mağazalarında ev eşyasından teknolojiye, gıda, giyim gibi birçok ürünlerde indirimler sizleri bekliyor.
Bim yıllardır bozmadığı hesaplı alışveriş çizgisini ekonominin sıkıntılı olduğu dönemlerde hala devam ettiriyor.Sizlerde en hesaplı ve kaliteli ürünleri bu ‘bim mağazalarının ‘ haftalık olarak yayınladığı bim aktüel kataloğundan ‘ takip edebilirsiniz.Son yıllarda her geçen gün arttırdığı mağaza sayısıyla tükenen ‘indirimli aktüel ürünleri ‘ başka bir mağazasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

BİM 14 ARALIK 2018 BEKLENEN ÜRÜNLER

Yurtdışında da hedeflerini büyüten ‘bim mağazaları’ Afrika ülkelerinde mağaza açmaya devam ediyor. Yurtiçinde ise yıllık ortalama 50 mağaza açan Bim sizler için en hesaplı alışveriş durağı olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Bim’de kariyer fırsatları

Bim mağazaları hesaplı ve ucuz alışverişin yanı sıra istihdam konusunda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında başı çekiyor.Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere yaklaşık 34.073 çalışan istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara yardımcı oluyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları ihtiyaç duyuyor. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmamasını tercih ediyor.Bim her geçen gün bos iş pozisyonları ile ilgili ilan yayınlamaya devam ediyor.

Henüz Bim 14 Aralık 2018 kataloğu yayınlanmadı, en kısa zamanda yayınlanması beklenen bu kataloğu ilerleyen zamanlarda bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu süre içerisinde bir önceki bim kataloğu sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Büyük fırsatlar ile Bim 14 Aralık 2018 kataloğu geliyor. Her hafta aktüel günlerinde müşterileri için hazırladıkları fırsat ürünlerine Bim 14 Aralıkla devam.Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın