Bim 4 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu

Bim mağazalarının yeni yılı sürprizlerle karşılayacağı haberlerini almıştık. Yeni yılın gelmesi ile birlikte sizlerin indirim hayali gerçek oluyor. Hem piyasanın iyiye gitmesi hemde Bim 4 Ocak Aktüel Kataloğu ile yeni yıla hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor. Bu doğrultuda cep telefonlarınızı yenilemek için iyi bir fırsat. Vestel Venüs 980 TL gibi süper indirimli bir fiyatla 4 Ocak 2019 bim Kataloğuna giriş yapıyor. Yeni yılın girmesi ile birlikte havaların daha da fazla soguyacagini düşünürsek Bim Mağazalarında sizler için sürprizler bitmiyor. 4 Ocak 2019 Aktüel Bim kışlık ürünlerdeki indirimlerden payınızı  op sağlayacak. Decathlon Polar Erkek Mont , Greyder Erkek Bot gibi ürünlerde enflasyonla mücadele indirimleri devam ediyor. Boyner Bayan Mont 199 TL gibi bir fiyatla Bim Aktüel Kataloğu 2019 yılına giriş yapıyor. Düğün alışverişlerini unutmayan Bim Korkmaz Tencere Seti 59 TL olarak satışa sunuyor. Bim Aktüel Ürünler konusunda oldukça cömert olarak geçirdiği 2018 yılını aratmayacak yeniliklerle devam etmek istiyor. 4 Ocak 2019 Bim Aktüel Ürünler bu doğrultuda daha öncekilerden çok daha kaliteli daha uygun toptan fiyatına perakende satış anlayışıyla satışa sunulabilir.

Bim 4 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sizlere tek tek açıklayacağımız bu katalogları indirimli ve ev ekonomisi yaparak ulasabilirsiniz. Asus Zenfone 600 TL olarak satışa sunulacağı gibi bu ailenin en yeni telefonu olma özelliği taşıyor . Rakiplerinden daha uygun fiyata satılan bu telefonun özellikleri saymakla bitmiyor. Karaca Çatal Kaşık Seti 149.99 TL den Bim Mağazalarında sizleri bekliyor. Yeni gelinlerin misafirlerini şaşkına uğratacak güzellikteki bu set eşsiz tasarımı ile göz dolduruyor. Sinbo Elektrikli Süpürge 219.99 TL olarak sizlere ulaşacağı gibi toz hacmi ve sessiz çalışması ile ev hanımlarının ilk tercihi olacak gibi gözüküyor.

4 Ocak 2019 Bim Kataloğu Gelecek İndirimler

2019 senesini hesaplı geçirmek isteyen aileler için hazırlıklarını oldukça hızlandıran Bim ailesi Dost Yoğurt  , Yarım Yağlı Dost Süt gibi ürünlerinde indirime gidecek gibi gözüküyor. BERK Çay 5kg 19.99 TL gibi komik ve hesaplı bir rakamdan satılabilir. Ekmek fiyatları hala aynı kalacak gibi gözüküyor.

Bim 4 Ocak 2019 Aktüel Ürünler

Çocuk oyuncaklari hikaye kitapları yine raflardaki yerlerini alacak . Blume Peçete , Bim Tuvalet Kağıdı gibi ürünler Bim 4 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu ile sizlere indirimli bir şekilde gelecek .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın