Bim 7 Aralık 2018 Kataloğu Yayınlandı

Vestel Bim 7 Aralık 2018‘den İtibaren Satışta

Cep telefonu almayı düşünen müşteriler için büyük bir fırsat daha geliyor. Yerli üretim olan Vestel markasının son yıllarda isminden çokça bahsettirdiği Venüs cep telefonu Bim Aktüel ürünleri arasında yerini alıyor. Üstün özellikleri ve geniş ekranı ile 3 GB ram ile büyük bir performans sunan Bim’de satılan Vestel Venüs cep telefonu fotoğraf çekinmeyi çok seven kullanıcılar için 13MP arka kamerası ve 5MP ön kamerası ile orta kalite fotoğraf deneyimi sunuyor diyebiliriz. Depolama ve cep telefonunda fotoğraf bulundurmayı seven müşteriler için ise 32GB depolama hafızası olan bu ürünün fiyat sadece 949.00 TL ile Bim 7 Aralık 2018 itibari ile satışa sunuluyor.

Hemen tükenmeden alın, bilindiği gibi ve bir çok müşterinin sıkıntı yaşadığı konulardan birisi her mağaza için belirli stoklarda gönderilen ürünlerdir. Her zaman olduğu gibi bu ürünlerede sahip olabilmek için erken saatlerde size en yakın Bim şubesini ziyaret edin.

BİM 7 ARALIK 2018 ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Kış aynın yaklaşması ile gerek evler gerekte iş yerleri için vazgeçilmez hızlı ısınma aracı olan elektrikli ısıtıcılar bu kataloğun öne çıkan ürünleri arasında. İki ürün olarak sunulan bu ısıtıcıların büyük ve küçük boylarına sahip olabilirsiniz. Bimde satılan Büyük boy elektrikli ısıtıcı fiyatı 75TL küçük boyun fiyatı ise 39.90 TL olarak belirlenmiştir.

Bu ürünlere de ek olarak katı meyve sıkacağı ve filtre kahve makinasını eklemiş olan bim yine zengin bir katalog ile karşımızda 7 Aralık 2018 bim kataloğunda bulunan ürünler belirlenen tarih itibari ile satışa sunulacaktır. Yine erken davranarak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Diğer Bim Aktüel ürünleri için tıklayın

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sonunda beklenen Bim 7 Aralık 2018 Kataloğu yayınlandı. Sürpriz ürünleri ile heyecan içinde beklenen 7 Aralık bim aktüel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın