Hakkımızda

SonDk.NET (Bundan sonra Son Dakika olarak anılacaktır.) avcı çukurunun en zor ve gereksiz projesi olarak oluşturulmuştur. Tamamen kendini sınama amaçlı ve zorluk başarı seviyemizi ölçmek amaçlıdır. Her zaman yüksek rekabet olarak gördüğümüz son dakika haberler kategorisinde sıralamada nerelere geleceğimizi kontrol etmek amaçlıdır.

Son Dakika, diğerlerine göre çok daha boş bir amaçla kurulmuştur. İlerleme durumu olmamasına rağmen ismini sevmemiz nedeniyle kalıcı olacaktır. Güncellik ve içerik politikası diğer yandaşlarına göre terstir ve havuz sistemi kaynak alınmaktadır. Haberlerin güncelliği esas alınarak profesyonel haber sitesi amaçlı kurumuştur.

VİZYONUMUZ

Son dakikanın diğer projeler ile en temel ortak noktası çukur üyesi olarak kalacak olması ve net uzantısı olmasıdır. Bir çok projede kullandığımız .net uzantısı ile oluşturulmuş bu sitenin ne kadar güçlenebileceğine bakalım. Elimizdeki bütün kaynakları kullanarak en iyi şekilde ulaşabileceğimiz yerlere koşalım.

Anlık haberlerin oluşturacağı bir haber sitesi asla olamayacak. Bu bizim mantıklarımıza ters zaten, seo uyumlu bir haber site yapma hedefi olarak ilerlenecektir. Bunun için son dakika diğerlerine göre daha uzun vadede ve beklentisi düşük olan bir projedir.