Künye

İMTİYAZ SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Furkan TUNAHAN
furkantunahan@sondk.net

EDİTÖRLER
Kamil HIZER
kamilhizer@sondk.net
Furkan Kaya
furkankaya@sondk.net
Haluk Özyılmaz
halukozyilmaz@sondk.net

GECE EDİTÖRÜ
Zeynep BEKYOL
zeynepbekyol@sondk.net

REKLAM VE TANITIM
info@sondk.net

HUKUK DANIŞMANI
Av. Alper Çalkavur
alpercalkavur@sondk.net

YÖNETİM YERİ
Adres: Yavruturna Mahallesi, Maliye 3. Sk. No:2
Merkez/Çorum – Posta Kodu: 19000
Telefon: 0 (364) 224 40 35
E-Posta: info@sondk.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@sondk.net)

HABER SİSTEMİ
WordPress 4.9.8

Domain Servisi
İsimtescil.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

GİZLİLİK POLİTİKASI

sondk.net kamu ve güncel haber sitesinin tüm hakları ile saklıdır. Portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. sondk.net basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sondk.net however, sometimes the sondk.net uses third parties to process your information.
sondk.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sondk.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sondk.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sondk.net and its services. When you use sondk.net online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the sondk.net cookies section of our full PrivacyPolicy.