Photofiltre v.6.5.4 indir

Photofiltre 6.5.4 Fotoğraf Düzenleme Programı

Fotoğraf düzenleme programı bir çok kişinin ihtiyacı olan en temel programlardan birisidir. Kimisi için vazgeçilmezdir kimisi için nadir kullanılan, sadece fotoğraf kırpmak için kullanılan bir programdır ama sonuçta herkes kullanır. Photofiltre programıda bizim yıllardır kullandığımız düşük boyutu ile her zaman kurulumu ve kullanımı basit olan bir araç olarak kalmıştır. Bizim vazgeçilmezlerimiz arasında kesinlikle yerini almıştır diyebiliriz.

 https://yadi.sk/d/H05PYuvY3Qrs8p

Fotoğraf düzenleme programı statüsünde belkide en çok işimize yarayanlardan birisidir çünkü web site yönetimizden düşük görsel ama kaliteli görünüm önemlidir. Photofiltre bize özelliği sunuyor diyebiliriz. Aşırı büyük resimleri isterseniz yüksek çözünürlükte revize ederek kaydedin. İsterseniz küçütme işlemi yaparak kaydenin her şekilde size boyuttan tasarruf ettirecektir.

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Ek özellikleri arasında bir çok programda zorlukla yaptığınız renk tonları, blur özelliği, netleştirme gibi ek özellikleri çok kolay şekilde sunuyor. Bütün programların sadece kullanılan ve en çok işe yarayan özelliklerinin buluştuğu bir program demek mümkün. Photofilte ile resimlere saydamlık özelliği vermennizde mümkün ve bunu renk tonları ile yapması çok iyi. Yani fotoğraf içerisindeki ağırlıklı olan tonu kendisi buluyor bunlar genellikle beyaz ve tonlarıdır. Yada isterseniz siz özel bir renk seçebiliyorsunuz. O tondaki bütün renkleri tek bir tuşla saydamlaştırabilirsiniz. Ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı olan photofiltre kurulumu ve kullanımı çok basittir. Rardan çıkarın ve kullanıma başlayın.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın