Şok 1 Aralık 2018 Aktüel

Şok market aktüel ürünlerinde yine bir alanda gerekli çeşitli ürünleri bulabileceğiniz uygun fiyatlarla sundu. Şok 1 Aralık 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak kataloğunda, araç için gerekli ürünlere yer verdi. Katalog görsellerine göz gezdirebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri Şok Market Aktüel ürünler kataloğundan bakarak Şok marketlerden temin edebilirsiniz.

Arabanızın ihtiyaçları için Şok Yeter de Artar mottosu ile yayınlanan Şok 1 Aralık 2018 katalogu belirtilen ilk ürün Kawai marka araç multimedya şeyi olarak göze çarpıyor. 399tl fiyat etiketi ile satışa sunulan bu multimedya setinde 2 yıl garanti, 7 inç ekran bulunmaktadır. Ayrıca geri görüş kamerasının Kawai araç multimedya sisteminin yanında hediye olarak verilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Sinbo Araç içi süpürge  45tl fiyat etiyle, Sinbo Araç Kettle 39 9tl satışa sunulacak olup ihtiyacı olanlar için fiyatlarının makul seviyede olduğunu belirtmek isteriz. Kış aylarında akülerimizin çabuk deşarj olması sebebiyle 29.90tlye satışa sunulmuş olan akü takviye kablosunu ihtiyaç duyabilirsiniz. Patlak lastikler ile yolda kalmak istemeyenler için 16.95tlye lastik tamir kiti alıp gideceğiniz yere kadar geçici de olsa bir tamirat yapabilirsiniz. 5 parça Oto Paspas Takımı 34.90tl, Oto Koltuk Arkası Organizer 17.95tlye satışa sunulacaktır.

Şok 1 Aralık 2018 kataloğunda araç ürünleri olduğunu belirtmiştik, Oto Cam Suyu 7,99tlye satılacak olup cam suyu fiyatlarınn biraz tuzlu olduğunu söylememiz gerekiyor, dolayısıyla bizim tavsiyemiz konsantre bir oto cam suyu alıp su ile karıştırarak kendi silecek suyunu üretmeniz olacaktır. Işıldakli el feneri 5.95tlden satışa sunulacaktır. Kış ayları don ve kar ile karşılaştığımız aylar olduğu için 3,99tlye satılacak olan buz kazıyıcıya ihtiyacınız olabilir. Ayrıca buz kazımaktan sıkıldıysanız, buğu durumunun fazlalığından şikayetçiyseniz 3.99tlye gerekli sıvı temizleyici ürünleri temin edebilirsiniz. Sigara içenler için ise koku yapmayan küllük kullanarak izmaritlerinizi atabilir, izmarit kokusundan bir nebze korunabilirsiniz.

Şok Market 1 Aralık 2018 Aktüel ürünlerinde 25tl ve üzeri alışverişlerde indirim fırsatlarının olduğunu da belirtmek isteriz. Balparmak Çıt Kapak Çiçek Balı 23.90 tl yerine 25 tl ve üzeri alışverişlerinizde 15tlye, Fairy Elde Bulaşık Sıvısı 25 tl ve üzeri alışverişlerinizde 15.90 tl yerine 10 tlye indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

Şok 1 Aralık 2018 aktüel kataloğu ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

. . .

Bir önceki katalog ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...


Bir cevap yazın