Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kazanma yolları artık çok kolay Turkcell’in kendi uygulamaları binlerce MB İnternet dağıtıyor. Ayrıca hediye internet kodu gibi etkinlikleri bulunuyor. Sizlerde bu uygulamaları kullanarak Turkcell bedava interneti 2018 yılı içinde alabilirsiniz. Turkcell bedava internet hazır kartta ise mobil ödeme kullananlara Google Play’de 5 TL ve 10 TL hediye gibi kampanyaları bulunmakta. Sizde mobil ödeme kullanarak hediye TL ler aracılığıyla oyunlarinizda öne geçebilirsiniz.

  • Zula ve Oasis Games

Bildiğiniz gibi Zula Türkiye’nin en çok online oyuncuya sahip oyunu binlerce kişi bu oyunu oynuyor. İşte Turkcell sizi düşünen bir kampanya yapmış.Zula da silahlarinizi güçlendirmek istemez misiniz? Yapmanız gereken tek şey mobil ödeme yaparak 50 TL harcayıp 10 TL hediyenizi almak. Levend online hem PC hemde mobilden oynayabileceğiniz bir browser oyunu Turkcell bedava TL kazanma kampanyası sizleride düşünmüş. Mobil ödeme ile yapacağınız 50 TL’ye 10 TL veriyor. Elmas alıp karakterinizi güçlendirmek için harcama yapabilirsiniz.

  • Joygame

Silkroad ? Gençliğimizi çalan oyun hatirladiniz mı ? İşte Turkcell’in bir diğer kampanyası mobil ödemelerde %15 daha fazla joypara kazanmak isterseniz yapmanız gereken Turkcell hazır kart sahibi olmak.

  • Dergilik

Teknoloji çağında telefonunuzdan dergi okumak size S9 kazandirsin ister misiniz? Samsung note9? T-Tablet ? İşte tek yapmanız gereken dergi indirmek ve çekilişe katılıp şansınızı hergun arttırmak. Yıl sonuna kadar sürecek bu kampanya yedek ve asıl talihli olarak belirlenip sizlere ulaşacak

  • Hadi ?

Bir diğer para kazandıran uygulama HADİ’de soruları yanitlayip hediyeler kazanabilirsiniz. İşte burada Paycell devreye giriyor. Kartınızın son 4 hanesini girerek Turkcell’e atacağımız mesajla joker kazanıp daha yüksek paralar kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

  • Enflasyonla Mücadele Kampanyası – BİP

Turkcell ekonomiye yardımcı olmak için atağa kalktı. Bip üzerinde bulunan Enflasyonla Mücadele sayfasını takip ederek 2018 Turkcell bedava internet kapsamında hattinizda bulunan tüm internetlerinizi ikiye katlayabilirsiniz. Turkcell’e bu kampanyası için teşekkür ediyoruz.

  • Turkcell Bedava instagram interneti

Turkcell’in hattinizdan yemeden sadece aylık 10 TL’ye Instagram kullanabileceğinizi biliyormuydunuz. Tek yapmanız gereken Instagram yazıp 2200’a göndermek. 5GB Instagram paketinizin tadını çıkarın


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

BEDAVA İNTERNET KULLANMAK

Mobil cihazlarımızın internet üzerindeki hakimiyeti ve becerileri arttıkça ister istemez hepimiz cep telefonlarımızda internet kullanmaya başladık. Gittiğimiz her yerde internet olduğunu düşünsekte tarifelerimizdeki internet paketleri zamanla bitmektedir. Bu tarifeleri daha kontrollü şekilde kullanmak bizim için ay sonu sürprizlerle karşılaşmamamız için önemli. Bunun için operatörlerin bize sunmuş olduğu ücretsiz internet kampanyaları'nı takip ediyoruz.