1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Mobil Wifi Şifre Kırma – Android Wifi Kırıcı Kullanımı?

Android Telefonlar İçin Wifi Şifresini Kırma - Bulma Programı Özellikle mobil cihaz kullanımının arttığı bu dönemde mobil operatörlerin internetleri pek yetmemektedir. Bu nedenle android telefonlarda kullanılan bir çok uygulama geliştirildi. Wifi şifre bulma olarak bilinen bu android yazılımları Google Play üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz. İşte o wifi şifresi kıran android uygulamalar; AndroDumpper Wifi (WPS Connect) Windows

Huawei Mate 20 Pro’nun performansı nasıl?

Huawei’nin üç arka kameralı yeni telefonu Huawei Mate 20 Pro, şirketin bugüne kadar ürettiği en iddialı telefonu olma özelliğini taşıyor. Peki Huawei Mate 20 Pro’nun kameralarını bir yana bırakırsak, oyun performansının nasıl olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Instagram foto indirme | İşte en basit yolu

Instagram foto indirme nasıl yapılır? Instagram’a bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan girdiğinizde bazen beğendiğiniz fotoğrafları kaydetmek istersiniz. Telefonunuzdayken bu iş gayet basit, ekran görüntüsü almak için telefonun özelliğini kullanmanız yeterli. Peki bilgisayarda bu iş nasıl oluyor?

Wordpres Uzmanı Nedir?

Dünya üzerinde milyonlarca sitenin altyapısını oluşturan Wordpress, Php tabanlı olarak oluşturulmuş bir blog scripti olarak hayatımıza girmiş olsada zamanla kurumsal tasarımlardan tutun film ve E ticaret sitelerine kadar bir çok sitenin altyapısını oluşturur hale gelmiştir.